mozaik

SKLEP O CENAH STORITEV, KI JIH ZAVOD IZVAJA KOT TRŽNO DEJAVNOST

Arhiv za 18 marca, 2019

• Vrtec Plavček sodeloval na Šelmariji

V letošnjem letu se je vrtec Plavček v sodelovanju z Etnološkim društvom Prforcenhaus Kostanjevica na Krki udeležil skupne nedeljske pustne povorke in pomagal odganjati zimo. Na povorki so sodelovali otroci, […]

•

Cilj operacije je izboljšanje kompetenc in dosežkov mladih ter večja usposobljenost izobraževalcev prek večje uporabe sodobne IKT pri poučevanju in učenju. Vzgojno-izobraževalnim zavodom se sofinancira izgradnja brezžičnih omrežij in nakup IKT opreme, razvija se e-storitve in e-vsebine. Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj. Evropska kohezijska politika v Sloveniji Več o programu je objavljeno na spletni strani Arnesa.

KORISTNE POVEZAVE