V sklopu tedna otroka smo v skupini Čebelice si dneve dodatno popestrili z različnimi dejavnostmi. V ponedeljek smo izvajali različne naravoslovne poskuse. Otroke je najbolj pritegnil poskus z bežečim poprom. Torek nas je obiskala gospa Barbara iz zobozdravstvene preventive, ki nam je povedala zgodbo o Zobomiški in nam demonstrirala kako najučinkoviteje očistimo zobe. Z njo sta prišli tudi lutki Piki in Miška. V torek smo se odpravili na pohod, tokrat do mostička. Razdaljo smo uspešno premagali na cilju pa smo se okrepčali z napitkom in piškotom. V sredo so nas obiskali gasilci, ki nam predstavili njihova vozila, pripomočke in delo. Preizkusili smo se tudi pri podiranju plastenk z vodnim curkom. Petek smo preživeli v gozdičku, kjer so potekale mini gozdne olimpijske igre, otroci so tekali, preskakovali ovire, udarjali s palicam, hodili in lazili po hlodu in nabirali naravne materiale.