Počitnice se počasi iztekajo in vsi se že veselimo prvega šolskega dne. Zadovoljni smo, da se bomo spet vsi srečali v šolskih klopeh in ne na daljavo, toda kljub temu bomo morali upoštevati številna zdravstveno-higienska priporočila, da se bomo uspešno zoperstavili virusu COVID-19.

Prvega septembra se pouk za učence od 2. do 9. razreda začne ob 8. uri. Zberemo se pred šolo na označenih mestih za posamezni razred. Avtobusi in kombi bodo vozili po ustaljenem voznem redu. Vsi vozači morate v prevoznem sredstvu uporabljati  zaščitne maske, v šoli pa so maske obvezne v skupnih prostorih samo za učence od 7. do 9. razreda ter za vse zaposlene in obiskovalce šole. Starši v šolske prostore vstopate samo v dogovoru z učiteljem ali vodstvom šole.

Sprejem za prvošolce bo ob 9. uri pred vhodom v staro šolo.

O posameznih protokolih delovanja šole vas bomo sproti obveščali na spletni strani in po eAsistentu.

Vozni šolskih prevozov:

Malence7.10
Dobe7.20
Karlče, Slinovce7.50

Ker za javne in šolske prevoze še vedno veljajo vse omejitve, vključno z razdaljo in maskami, prosimo da vsi, ki običajno potrebujejo prevoz s kombijem, če le imajo možnost, pridejo v šolo z lastnim prevozom (kolo ali jih pripeljejo starši).

Lep zadnje šolske dni!

Ravnateljica: