“Knjige nam pomagajo, da ne hitimo,” je naslov poslanice ob mednarodnem dnevu knjig za otroke, ki ga praznujemo 2. aprila, na rojstni dan svetovno znanega pravljičarja Hansa Christiana Andersena. Vendar upočasniti s knjigo na samo en dan ni ravno zabavno, zato smo se odločili, da knjigi posvetimo cel teden. V večnamenskem prostoru pred knjižnico, smo pripravili KNJIŽNI SEJEM z naslovom Podari svojo, odnesi mojo. Kot pove že moto našega sejma, želimo izmenjati svoje knjige in poudariti pomen branja za življenje.

Lepo vabljeni!

Knjige nam pomagajo, da ne hitimo, knjige nas učijo opazovanja, knjige nas vabijo, pravzaprav nas kar silijo, da sedemo. Ob mednarodnem dnevu knjig za otroke zaželimo drug drugemu čim več zanimivih knjig. (Kęstutis Kasparavičius)

Knjižničarka

sejem1 sejem2