28. 9. 2023 je potekalo šolsko tekmovanje iz logike.

Bronasto priznanje je osvojilo 14 učencev, dva učenca iz 8. in 9. razreda sta prejela priznanje za dober rezultat (bronasto priznanje prejmejo na regijskem tekmovanju).

Državno tekmovanje za 7. razred in regijsko tekmovanje za 8. in 9. razred je potekalo v soboto, 21. 10. 2023, na OŠ Blanca.

Tekmovanja sta se udeležili Lola Lisec iz 7. A in Maja Zagorc iz 9. razreda. Obe učenki sta bili uspešni na tekmovanju.

Maja Zagorc je na regijskem tekmovanju dosegla 2. mesto in se uvrstila na državno tekmovanje.

Državno tekmovanje je potekalo v soboto, 11. 11. 2023, na Fakulteti za elektrotehniko v Ljubljani.

Maja Zagorc je dosegla srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz Logike v kategoriji učencev 9. razreda.

ČESTITKE VSEM TEKMOVALCEM!

PREJEMNIKI BRONASTIH PRIZNANJ: