Po nadvse razburljivih, sproščenih, zanimivih, vročih in lenih počitnicah so naši učenci v ponedeljek, 3. 9. 2018, ponovno sedli v šolske klopi. Najprej jih je pozdravila gospa ravnateljica, ki jim je zaželela veliko uspeha v novem šolskem letu. Učenci so z razredniki prevetrili šolska in hišna pravila, prejeli učbenike iz učbeniškega sklada in se seznanili s potekom različnih dejavnosti.

Najbolj poseben pa je bil ta dan za prvošolce, ki so letos prvič prestopili mogočna vrata naše šole. 30 učencev je pozdravila ravnateljica in jim zaželela prijetno osnovnošolsko bivanje ter jim predstavila učitelje, ki jih bodo poučevali. Razredničarki sta jim podelili rumene rutice. Učenci so z učiteljicama podaljšanega bivanja odšli v telovadnico, kjer jih je na rajanje povabila Maja Kokol. Starši so medtem prejeli nekaj začetnih napotkov razredničark. Razposajeni učenci so se pridružili staršem v učilnici, kjer smo razrezali torto ter se posladkali. 

prvidan1 prvidan2 

prvidan3 prvidan4

Fotogalerija: –>KLIK