mozaik

SKLEP O CENAH STORITEV, KI JIH ZAVOD IZVAJA KOT TRŽNO DEJAVNOST

Arhiv za 11 oktobra, 2021

• TEDEN OTROKA

RAZIGRAN UŽIVAJ DAN je bilo tokratno vodilo tedna otroka. Na Osnovni šoli Jožeta Gorjupa Kostanjevica na Krki smo vsak dan razigrano uživali dan pri različnih delavnicah. Od likovnega ustvarjanja, družabnih […]

•

Cilj operacije je izboljšanje kompetenc in dosežkov mladih ter večja usposobljenost izobraževalcev prek večje uporabe sodobne IKT pri poučevanju in učenju. Vzgojno-izobraževalnim zavodom se sofinancira izgradnja brezžičnih omrežij in nakup IKT opreme, razvija se e-storitve in e-vsebine. Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj. Evropska kohezijska politika v Sloveniji Več o programu je objavljeno na spletni strani Arnesa.

KORISTNE POVEZAVE