V sredo, 6. 4. 2023, so naši učenci uspešno tekmovali na medobčinskem prvenstvu v malem nogometu. V skupini so najprej premagali vrstnike iz OŠ Brestanica, nato pa izgubili z OŠ Leskovec. S tremi točkami in 2. mestom v skupini so si priigrali še eno tekmo za tretje mesto. Nasprotnik je bila OŠ Raka.  Po zelo izenačenem boju in končnem izidu 0:0 so sledili kazenski streli, pri katerih pa so bili boljši naši učenci in osvojili končno 3. mesto ter se uvrstili na področno prvenstvo.

Končni vrstni red:

  1. mesto: OŠ Leskovec
  2. mesto: OŠ Krško
  3. mesto OŠ Jožeta Gorjupa Kostanjevica na Krki
  4. mesto: OŠ Raka
  5. mesto: OŠ Brestanica
  6. mesto: OŠ Senovo

Za našo šolo so igrali: Svit Božič, Sebastjan Kvartuh, Primož Črtalič, Vito Colarič, Timotej Jordan, Tai Kranjc, Val Štokar, Lojzi Hosta, Tevž Ploj, Gašper Baznik.

Čestitke!

Mentor: Ervin Felicijan