Za nami sta dva aktivna dneva ob tednu otroka. Včeraj smo kljub dežnim kapljam izvajali aktivnost vožnje s poganjalci v okviru projekta Trajnostna mobilnost. Oblekli smo dežne plašče in pričeli z vožnjo, kmalu se je pokazalo sonce, tako da smo lahko slekli dežne plašče, ki so nas malce ovirali pri sami vožnji. Z vztrajnostjo, pogumom in dobro voljo smo utrujeni prispeli na cilj.

Danes pa so si otroci ogledali lutkovno predstavo Mali medo. Nato nas je sonce zvabilo, da smo šli »lahkih nog naokrog«. Ogledali smo si buče pred vrtcem in se čudili njihovi velikosti. Se odpravili proti mestu, a raje zavili na otok , ter tam občudovali skulpturo »Plujemo skupaj«, preizkusili igralo za razvijanje ravnotežja, gledali reko Krko od daleč ter se igrali skrivalnice za drevesi in kukali izza njih.

Za nami sta dva zanimiva dneva, naj bodo takšni tudi prihajajoči dnevi za nas, vas in male nadobudneže. Ne pozabimo ta teden – je njihov teden.