SPOŠTOVANI STARŠI!

V šolskem letu 2019/2020 si lahko učenci od 3. do 9. razreda izposodijo učbenike v šoli. Izposoja je brezplačna, učbenike pa bodo učenci dobili prvi šolski dan. Ob izteku šolskega leta bodo učbenike vrnili. Če uporabnik vrne poškodovan ali uničen učbenik ali ga ne vrne, je zanj dolžan plačati odškodnino. Delovne zvezke in ostale potrebščine od 3. do 9. razreda morate kupiti sami. Delovna gradiva za 1. in 2. razred so brezplačna, ker jih sofinancira Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport, in jih učenci dobijo prvi šolski dan.

V primeru, da se boste odločili za naročilo preko posredovane naročilnice, imate naslednje možnosti:

• izpolnjeno naročilnico brezplačno pošljete po pošti,
  • naročilnico oddate razredničarki ali knjižničarki do 21. 6. 2019,
  • delovne zvezke in ostale potrebščine naročite preko spleta.

Odrezke za učbeniški sklad (učbenike) učenci od 3. do 5. razreda vrnejo razredničarki,  učenci od 6. do 8. razreda pa šolski knjižničarki, najkasneje do 21. 6. 2019. Na spodnjih povezavah se nahajajo seznami GRADIV ZA POSAMEZNE RAZREDE za šolsko leto 2019/2020.

1. RAZRED
  2. RAZRED