V petek, 1. 3. 2019, smo na šoli organizirali četrtfinale državnega prvenstva v odbojki za učence. Pomerile so se OŠ Lava Celja, OŠ Gustava Šiliha Velenje in odbojkarska ekipa naše šole. Prvo srečanje med OŠ Lava Celje in našo ekipo se je končalo v našo korist z rezultatom 2:0. Druga tekma med ekipama OŠ Lava Celje in OŠ Gustava Šiliha Velenje je pripadla Velenjčanom. Tako je tekma med Velenjčani in našimi učenci odločala o zmagovalcu turnirja. Z zmago 2:0 in prvim mestom so se naši fantje uvrstili v polfinale, med najboljših devet šol v Sloveniji.

Ekipa OŠ Jožeta Gorjupa Kostanjevica na Krki: Urban Tomšič, Nejc Pucelj, Tiven Jerele, Nik Hajsinger, Vid Drmaž, Urban Urh Jakše, Klemen Mohar, Tevž Tomazin.

Iskrene čestitke učencem in mentorju Ervinu Felicijanu!

 odbojka0 odbojka1

odbojka2