V petek, 25. 11. 2022, je Osnovna šola Jožeta Gorjupa Kostanjevica na Krki izpeljala že tradicionalni predbožični sejem.

Učenci so v tednu pred sejmom izdelovali praznične okraske, zaposleni in nekateri zunanji sodelavci pa ustvarjali čudovite venčke in božične dekoracije, ki smo jih petek razstavili pred vhodom v stari del šole.

Kljub mrzlemu vremenu nas je obiskalo ogromno učencev, staršev, babic, dedkov in ostalih članov lokalne skupnosti ter s svojim nesebičnim prispevkom pokazalo, da jim ni vseeno za sočloveka. Vsa sredstva, ki smo jih pridobili kot prostovoljne prispevke, bodo namenjena šolskemu skladu, ki skrbi za sofinanciranje mnogih šolskih dejavnosti in priskoči na pomoč vsem tistim, ki se znajdejo v stiski.

Najlepša hvala vsem za vaše prispevke in naj vam božične dekoracije polepšajo dom in vaš vsakdan!

Martina Perašin, predsednica šolskega sklada