V sredo, 26. maja 2021, je potekal zaključek slovenske bralne značke. Učenci so se virtualno družili s pesnikom in pisateljem Andrejem Rozmanom Rozo, ki je našim bralcem s spretnim pripovedovanjem predstavil svoj umetniški opus.

Slovensko bralno značko je v tem šolskem letu opravilo več kot 160 učencev in učenk. Zagotovo pa bo do konca šole še kakšen značkar več. Ponosni smo na svoje bralce, ki so v tem času ostali zvesti knjigi in se lotili marsikaterega bralnega podviga. ISRENE ČESTITKE VSEM.

Še posebej čestitamo našim ZLATIM BRALCEM in BRALKAM v 9. razredu, ki bodo prejeli spominsko priznanje za 9-letno opravljanje slovenske bralne značke in knjižno darilo Partljič.doc. Zlati bralci so:

Ema Zagorc, Tevž Tomazin, Iva Tomšič, Lara Merlin, Klemen Abram, Ana Tomažin, Mia Zupančič, Žak Žulič, Hana Sintič, Gaia della Porta, Tia Štefanič, Nika Klemenčič, Iza Pucelj, Valentina Abram in Mina Gašpar.

reading
SE BEREMO, VAŠA KNJIŽNIČARKA