rev2  rev1

Naše pevke in pevci otroškega pevskega zbora so se udeležili območne revije otroških pevskih zborov, ki je bila v Kulturnem domu Krško v četrtek, 28. marca 2019. Zelo lepo so zapeli in zaigrali. Za nagrado so se naslednji dan posladkali s sladoledom.

Čestitamo!

Posavski obzornik

Pevke mladinskega pevskega zbora smo se v četrtek, 17. aprila 2019 udeležile Območne revije mladinskih pevskih zborov v Kulturnem domu Krško. Skupaj s pevkami iz OŠ Podbočje smo zapele tri pesmi, prav tako ostali sodelujoči zbori iz Brestanice, Krškega in Rake. Za zaključek smo vsi skupaj zapeli pesem Moja dežela. Zelo smo se potrudile, da so naši glasovi lepo zazveneli ob spremljavi pianista Lucijana Cetina, Tie Štefanič  s trobento, Laro Merlin na ukulele in pod vodstvom zborovodkinje Mojce Jevšnik. Najbolje smo seveda zapeli zabavno pesem, Julijo, kjer sta kot solistki zapeli Nika Klemenčič in Iza Pucelj in pesem Večja od neba, solist Žiga Luštek. Za večletno prepevanje v pevskem zboru so devetošolke od vodje izpostave JSKD Tinke Vukič, v spomin prejele verižico z violinskim ključem: Jana Zagorc, Nika Škedelj, Klara Jarkovič, Lana Miklavž, Maja Tomšič, Maruša Divjak, Patricija Penca, Ema Urbič, Kaja Pavlovič, Ana Dvojmoč, Mihaela Barkovič in Sanja Jordan.

Čestitamo!

rev3  rev4