V ponedeljek, 28. 5. 2018, so naši učenci odlično tekmovali v Brežicah na področnem prvenstvu osnovnih šol v atletiki. Taja Kržičnik in Nika Kovačič sta najhitrejši šprinterki v Posavju med starejšimi in mlajšimi učenkami. Patrik Katič je postal področni prvak v metu žvižgača. Enej Unetič je v izjemni konkurenci osvojil drugo mesto v teku na 300 m. Uspešno so tekmovali tudi ostali učenci in dosegli vidne uvrstitve. Izpostaviti velja še obe štafeti 4 x 100 m, fantje (Tadej Janškovec, Florjan Žulič, Kristjan Žulič, Enej Unetič) so izboljšali šolski rekord, dekletom (Nika Kovačič, Lučka Simič Hrovat, Klara Jarkovič, Taja Kržičnik) pa je zmanjkalo le nekaj stotink za osvojitev 3. mesta. Taja, Enej in Patrik so se uvrstili tudi na državno prvenstvo, ki bo 6. 6. 2018 v Žalcu. ČESTITAMO!

atletika1 atletika7

atletika3 atletika4