V soboto, 24. 3. 2018, se je 17 učencev iz OŠ Jožeta Gorjupa Kostanjevica na Krki udeležilo atletskega mnogoboja v Brežicah. Tekmovali so v 4 različnih disciplinah: teku na 30 m čez ovire, skoku v daljino/višino, sunu težke žoge/krogle in krožnem teku (280 – 360 m). Vsi doseženi rezultati so se pretvorili v točke in dali končno uvrstitev. Najboljša med našimi sta bila GAŠPER SIMIČ HROVAT in TOM METELKO. Gašper je med pionirji do 14 let osvojil 2. mesto, Tom pa je bil med pionirji do 12 let tretji. Na mnogoboju je tekmovalo rekordno število udeležencev in konkurenca je bila močna. Nastopili so atleti iz Brežic, Senovega, Šentjerneja, Kostanjevice na Krki, Radovljice, Kočevja in Novega mesta.

1. mesto: GAŠPER SIMIČ-HROVAT (U14)
  2. mesto: TOM METELKO (U12)

Naši prav tako odlični tekmovalci:

1. r.: Zoja Kržičnik, Zara Štokar, Iva Pisek, Lara Kozole, Gaja Lavrenčič, Elin Tomazin, Luka Vučurović Tomažin, Luka Škofljanec,
  2. r.: Simon Hribar,
  3. r.: Iris Metelko, Nejc Žarn,
  4. r.: Antonio Kuhar, Anže Drobnič, Luka Žarn, Žan Stopar.