mozaik

SKLEP O CENAH STORITEV, KI JIH ZAVOD IZVAJA KOT TRŽNO DEJAVNOST

Arhiv za 22 januarja, 2018

• ZIMSKA ŠOLA V NARAVI 1. DAN

Pot z avtobusom je bila zelo dolga. Na Arehu smo po kosilu odšli na smučišče in se razdelili po skupinah. Smučali smo po dveh progah, do 16.00 ure. Potem smo […]

•
  • Šestošolci na Arehu!

Šestošolci so varno prispeli na Areh. Po kosilu jih čaka preverjanje poznavanja smučarskih tehnik ter igre na snegu.

•

Cilj operacije je izboljšanje kompetenc in dosežkov mladih ter večja usposobljenost izobraževalcev prek večje uporabe sodobne IKT pri poučevanju in učenju. Vzgojno-izobraževalnim zavodom se sofinancira izgradnja brezžičnih omrežij in nakup IKT opreme, razvija se e-storitve in e-vsebine. Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj. Evropska kohezijska politika v Sloveniji Več o programu je objavljeno na spletni strani Arnesa.

KORISTNE POVEZAVE