Arhiv za 28 oktobra, 2016

• Šolsko tekmovanje iz angleščine za 8. razred

Na šolskem tekmovanju iz angleščine, 17. 11. 2016, so sodelovali naslednji učenci 8. razreda: LUČKA SIMIČ HROVAT ADAM JORDAN NINO POLOVIČ JANA BREGAR ANA PIRNAR TOMAŽ HAJSINGER JOŠT ŽULIČ BRONASTO priznanje prejme JOŠT […]

•

Cilj operacije je izboljšanje kompetenc in dosežkov mladih ter večja usposobljenost izobraževalcev prek večje uporabe sodobne IKT pri poučevanju in učenju. Vzgojno-izobraževalnim zavodom se sofinancira izgradnja brezžičnih omrežij in nakup IKT opreme, razvija se e-storitve in e-vsebine. Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj. Evropska kohezijska politika v Sloveniji Več o programu je objavljeno na spletni strani Arnesa.

KORISTNE POVEZAVE