Spoštovani starši!

V četrtek, 27. 8. 2015, bo ob 18. uri uvodni informativni roditeljski sestanek za starše otrok novincev, ki bodo s 1. 9. 2015 prvič vstopili v kostanjeviški vrtec. Starše naprošamo, da pravočasno pridobijo pravico do znižanega plačila vrtca. Vlogo za uveljavljanje pravic iz javnih sredstev (enotna vloga) podajo na Center za socialno delo Krško. Ravno tako je potrebno pred 1. 9. 2015 pridobiti zdravniško potrdilo za sprejem v vrtec, ki ga starši prvi dan ob prihodu otroka v vrtec izročijo vzgojiteljici.

Roditeljski sestanki po posameznih skupinah pa bodo za vse starše potekali v ponedeljek, 31. 8. 2015, v treh različnih časovnih terminih.

Vabila z obvestilom, v katero skupino je vključen otrok, bodo starši prejeli pravočasno na dom.

table skupine page 005