SPOŠTOVANI STARŠI!

Tudi v šolskem letu 2015/2016 si lahko učenci od 2. do 9. razreda izposodijo učbenike v šoli. Izposoja je brezplačna, učbenike pa bodo učenci dobili prvi šolski dan. Ob izteku šolskega leta bodo učbenike vrnili. Če uporabnik vrne poškodovan ali uničen učbenik ali ga ne vrne, je zanj dolžan plačati odškodnino.

Delovne zvezke in ostale potrebščine morate kupiti sami. Posredovali vam bomo ponudbe Kopije nove, Mladinske knjige in DZS-ja. V primeru, da se boste odločili za naročilo preko ene izmed posredovanih naročilnic, imate naslednje možnosti:

• – izpolnjeno naročilnico brezplačno pošljete po pošti;
  • – delovne zvezke in ostale potrebščine naročite preko spleta.
    Seznami učbenikov, delovnih zvezkov in ostalih potrebščin so objavljeni v šoli na oglasni deski ter na spletni strani pod rubriko knjižnica – Seznan potrebščin.

Odrezke za učbeniški sklad (učbenike) učenci od 2. do 5. razreda vrnejo razredničarki, učenci od 6. do 8. razreda pa v šolsko knjižnico, najkasneje v petih dneh po prejemu.

Lep pozdrav.

Skrbnica učbeniškega sklada