extempore3

Spoštovani starši!

V mesecu aprilu naša šola praznuje DAN ŠOLE. V okviru praznovanja poteka projektni mesec s krovnim naslovom »Pod skupnim dežnikom«. S tem se pridružujemo akciji Evropske komisije, evropskega leta za razvoj, ki ima letos  slogan Naš svet, naše dostojanstvo, naša prihodnost.

Mesec bomo zaključili z dvema prireditvama. V četrtek, 23. aprila 2015, bomo za tiste, ki so (bodo) osvojili bralno značko, organizirali Noč knjige, v petek, 24. aprila 2015, pa zaključek 26. otroškega likovnega extempora.

PROGRAM učencev od 2. do 5. razreda  za »Noč knjige«, četrtek, 23. 4. 2015

15.00 – Učenci skupaj s svojimi učiteljicami berejo izbrano knjigo, sledijo ustvarjalne delavnice, dramatizacije …povezane z vsebino knjige.

18.00 – Odhod domov (učence pridejo iskat starši)

PROGRAM učencev od 6. do 9. razreda  za »Noč knjige«, četrtek, 23. 4. 2015

19.00 – 23.00 – Učenci skupaj z mentorji berejo izbrano knjigo, poustvarjajo v delavnicah

23.00 – Predstavitev dejavnosti vsake skupine, spanje v šoli.

Učenci v petek zjutraj odidejo domov, nato se zvečer vrnejo na zaključek extempora.

PROGRAM ZA PETEK, 24. 4. 2015: DAN ŠOLE, ZAKLJUČEK EXTEMPORA

Dopoldne bodo vsi učenci prosti, ob 18. uri pridejo na zaključek extempora. Šolski prevozi bodo organizirani, vendar pričakujemo, da boste na zaključno prireditev in odprtje razstave, na kateri bo sodeloval tudi vaš otrok, prišli tudi starši.

18.00 – ZAKLJUČNA PRIREDITEV DNEVA ŠOLE: 26. extempore pred Lamutovim likovnim

salonom

– ogled razstave poslikanih dežnikov naših učencev in gostujočih učencev (razstava bo

postavljena v starem mestnem jedru in v okolici šole)

19.00 – POGOSTITEV PRED VHODOM V STARO ŠOLO

19.30 – ODHOD AVTOBUSOV PROTI DOMU

Zaradi organizacije prireditve Noč knjige vas prosim, da svojega otroka na popoldanske dejavnosti pravočasno prijavite s priloženo prijavnico.

Ravnateljica:

Melita Skušek