Danes, v četrtek, 19. 12. 2019, so otroci iz skupin Miške in Plavčki pospremili zmajčka Jurija na Senovo v tamkašnji vrtec. Za nekatere otroke je bilo to prvo potovanje z avtobusom in veselje se je začelo že s samim vstopom vanj.  Otroci so vso pot kramljali, se smejali in opazovali, kje jih pelje pot. Po zanimivi vožnji jih je na Senovem pričakala igralska zasedba tamkajšnjih strokovnih delavk z zgodbo Sapramiška. Otroci so uživali in z velikim zanimanjem sledili igrani predstavi. Sledila je predaja Zelenega nahrbtnika z zmajčkom Jurijem in prijetno druženje s pogostitvijo v njihovem vrtcu. Izkušnje in vtisi z današnjega druženja so čudoviti in nepozabni ter bodo zagotovo dodatna vzpodbuda za izpeljavo tovrstnih projektov v prihodnosti.