presern2

V sredo, 7. 2. 2018 – ob slovenskem kulturnem prazniku, so se učenci OŠ Jožeta Gorjupa Kostanjevica na Krki odlično izkazali na šolskem odru v predstavi Šmeksi ljubezen – in  živeli so do konca svojih dni. V okvirni zgodbi sta Pepelka in Sneguljčica (Ajda – Lea Jakše, Klara Jarkovič) obujali in oživljali svojo neskončno ljubezen hkrati pa sta se spominjali prigod Prešernove prevzetne Urške (Evelin Luštek) in še bolj navihanega Povodnega moža (Urban Tomšič). S plesnimi, dramskimi, pevskimi in instrumentalnimi vložki pa so navdušili tudi: Ana Pirnar, Nina Krajnc, Lana Miklavž, Pia Miklavž, Nejc Pucelj, Tiven Jerele, Damjan Hodnik, Žan Kegljevič, Martin Tršinar, Urban – Urh Jakše, Larisa Kuhar in Kaja Pavlovič, Iza Pucelj, Lara Merlin in Nika Klemenčič.

Učenci so navdušili, ves trud, ki so ga vložili v svoje vloge, je bil poplačan, ko jim je publika namenila bučen aplavz tako na šolski kot na občinski proslavi.

Več na LOKALNO .SI

presern1 presern3