sportniki

V tem tednu so naši mlajši učenci in učenke tekmovali na področnem tekmovanju v mali odbojki. Učenci so igrali v ponedeljek, 11. 4. 2016, na naši šoli. Najboljši so bili učenci OŠ Globoko, drugo mesto je pripadlo učencem OŠ Tržišče, naši fantje pa so zasedli ODLIČNO 3. mesto. Poleg omenjenih šol sta tekmovali še OŠ Brežice in OŠ Boštanj.

Ekipa OŠ Jožeta Gorjupa Kostanjevica na Krki: Enej Unetič, Adam Jordan, Urban Tomšič, Tiven Jerele, Nejc Pucelj, Nik Hajsinger, Nejc Kučič, Urban Urh Jakše, Vid Drmaž, Klemen Mohar.

V sredo, 13. 4. 2016, je tekmovanje za učenke organizirala OŠ XIV. divizije Senovo. Sodelovalo je 6 osnovnih šol, končni vrstni red pa je bil naslednji: 1. mesto OŠ XIV. divizije Senovo, 2. mesto OŠ Jožeta Gorjupa Kostanjevica na Krki, 3. mesto OŠ Leskovec.

Našo ekipo so zastopale: Ajda Lea Jakše, Jana Bregar, Maruša Divjak, Sanja Jordan, Nika Pirc, Nika Kovačič, Hana Tršinar, Hana Čepin, Rebeka Štefanič, Alina Polovič.

Čestitamo! 

Mentor: Ervin Felicijan