ODBOJKA

FANTJE 5., DEKLETA 9. V DRŽAVI V ODBOJKI NA MIVKI

 

V sredo, 9. 9. 2015, sta naši ekipi v odbojki na mivki uspešno tekmovali v polfinalu državnega prvenstva. Fantje so v finalu klonili proti ekipi OŠ Žužemberk in osvojili drugo mesto, dekleta pa so bila v borbi za tretje mesto uspešnejša od ekipe OŠ Podbočje. Omenjeni rezultat uvršča fante na končno peto, dekleta pa na deveto mesto v Sloveniji.

Uvrstitev v polfinale je vodila preko področnega prvenstva, ki ga je, 7. 9. 2015, organizirala naša šola. Tako pri fantih kot pri dekletih sta bili najuspešnejši naši ekipi, za najboljša igralca turnirja pa sta bila proglašena Uroš Štefanič in Janja Lenič.

ZA NAŠO ŠOLO SO TEKMOVALI:

DEKLETA: Janja Lenič, Karmen Tršinar, Sara Pacek, Pia Urbanč

FANTJE: Uroš Štefanič, Jaka Jevšnik, Lovro Jarkovič, Benjamin Gašpar, Tim Strajnar

 

Čestitamo!