mozaik

Arhiv za 23 marca, 2015

• DSC 0087

*ENA JE ENAKO TRI*

V petek, 20. 3. 2015, so učiteljice in učenci razredne stopnje pripravili proslavo za starše, stare starše, sorodnike, sosede… V prisrčnem programu so se predstavili učenci z dramskimi vložki, recitacijami, […]

•

Cilj operacije je izboljšanje kompetenc in dosežkov mladih ter večja usposobljenost izobraževalcev prek večje uporabe sodobne IKT pri poučevanju in učenju. Vzgojno-izobraževalnim zavodom se sofinancira izgradnja brezžičnih omrežij in nakup IKT opreme, razvija se e-storitve in e-vsebine. Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj. Evropska kohezijska politika v Sloveniji Več o programu je objavljeno na spletni strani Arnesa.

KORISTNE POVEZAVE